تغییر پروژه اعضای تعاونی مسکن

در این مقاله میخواهیم روش تغییر پروژه اعضای تعاونی مسکن را در نرم افزار تعاونی مسکن توضیح دهیم.

چه زمان هایی نیاز به تغییر پروژه اعضای تعاونی مسکن داریم؟

در بعضی از تعاونی های مسکن و به ویژه تعاونی های مسکن تازه تاسیس، با توجه به شروع کار تعاونی و عدم مشخص شدن پروژه های آن، تفکیک اعضا برای پروژه‌های مختلف صورت نمی‌گیرد. بنا بر این تمامی افرادی که در شرکت تعاونی مسکن عضو می‌شوند را در یک پروژه عمومی ثبت می کنیم. بعد از گذشت مدتی که پروژه های تعاونی مشخص می شود و اعضا، پروژه های خود را انتخاب می کنند بایستی هر عضو را به پروژه منتخب خود انتقال دهیم. این کار در نرم افزار تعاونی مسکن مهر به سادگی آب خوردن قابل انجام است که در ادامه، مرحله به مرحله شرح داده شده است.

تغییر پروژه اعضای تعاونی مسکن :

تعریف پروژه جدید جهت انتقال اعضای تعاونی :

۱)اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک پروژه جدید تعریف کنید. برای تعریف پروژه جدید از منوی اطلاعات برنامه و گزینه اطلاعات پروژه ها استفاده نمایید. منوی اطلاعات پروژه ها در تصویر زیر نشان داده شده است.

منوی تعریف پروژه جهت تغییر پروژه اعضای تعاونی

با کلیک بر روی گزینه اطلاعات پروژه ها، فرم اطلاعات پروژه های تعاونی مسکن، مانند شکل زیر نمایش داده خواهد شد.

فرم تعریف پروژه جهت تغییر پروژه اعضای تعاونی مسکن
کافیست بر روی گزینه افزودن کلیک کرده و مشخصات پروژه از قبیل نام پروژه و شرایط امتیازبندی پروژه را وارد کرده و بر روی گزینه ذخیره کلیک کنید. توجه داشته باشید که گزینه ذخیره اطلاعات بعد از کلیک بر روی گزینه افزودن، نمایش داده خواهد شد.

تغییر گروه/پروژه اعضای تعاونی مسکن :

۲)در این مرحله وارد منوی عملیات تعاونی شده و بر روی گزینه تغییر گروه/پروژه اعضای تعاونی کلیک نمایید. این گزینه در تصویر زیر نشان داده شده است.

منوی تغییر پروژه اعضای تعاونی

با کلیک روی گزینه تغییر گروه/پروژه اعضای تعاونی، فرم تغییر گروه/پروژه اعضا مانند شکل زیر نمایش داده خواهد شد.

فرم تغییر پروژه اعضای تعاونی

در این مثال ما می خواهیم اعضای پروژه امام علی را به پروژه پیشوا ورامین انتقال دهیم. بنا بر این در بالای فرم از قسمت شرایط جستجو، پروژه امام علی را انتخاب کرده و بر روی گزینه اعمال شرایط کلیک می کنیم تا لیست اعضای این پروژه در جدول پایین سمت راست نمایش داده شود.

جهت انتقال عضو از جدول سمت راست به جدول سمت چپ از گزینه های مابین دو جدول استفاده نمایید. عملکرد این گزینه ها در تصویر زیر نمایش داده شده است.

توضیح عملکرد گزینه موجود در فرم تغییر پروژه اعضای تعاونی

در این مثال ما سه عضو را به جدول سمت چپ اضافه کردیم. تصویر زیر بیانگر این موضوع می باشد.

فرم تغییر پروژه اعضای تعاونی مسکن با سه عضو انتخاب شده

در این مرحله بایستی پروژه مقصد را (که در این مثال پروژه پیشوا ورامین است) از لیست پایین جدول سمت چپ انتخاب و بر روی گزینه ذخیره کلیک کنیم. با ذخیره اطلاعات، تمامی واریزی های ثبت شده اعضای تعاونی مسکن در پروژه امام علی به پروژه پیشوا ورامین منتقل خواهد شد.

امیدوارم این مطلب مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

با تشکر، واحد فنی و پشتیبانی شرکت راه حل های پویا

اگر هنوز نرم افزار تعاونی مسکن را بر روی سیستم خود نصب نکرده اید می توانید با تکمیل فرم موجود در این صفحه در کمتر از ۱۰ ثانیه، سفارش خود را ثبت کنید تا نسخه آزمایشی نرم افزار را به صورت کاملا رایگان برای شما ارسال کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *