نسخه جدید نرم افزار تعاونی مسکن ۴٫۶٫۴ آماده شد

به اطلاع می رساند نسخه جدید نرم افزار تعاونی مسکن (۴٫۶٫۴) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ آماده شد. ما به این نکته ایمان داریم که بزرگترین دلیل موفقیت و محبوبیت نرم افزار تعاونی مسکن مهر، اعمال نظرات و پیشنهادات سازنده مشتریان و کاربران در آن است. بروز رسانی های زیاد نرم افزار تعاونی مسکن گواه این موضوع می باشد. از همین جا از تمامی مشتریان و دوستان عزیزی که از نرم افزار تعاونی مسکن استفاده می کنند تشکر و قدردانی می کنیم و انتظار داریم که نظرات سازنده خود را برای ما ارسال کنند تا شاهد بهبود و پیشرفت بهتر نرم افزار تعاونی مسکن باشیم. در ادامه مطلب به توضیح تغییراتی که در نسخه جدید نرم افزار تعاونی مسکن اعمال شده است می پردازیم :

تغییرات ایجاد شده در این نسخه از نرم افزار تعاونی مسکن :

۱) اضافه شدن فیلتر سازی بر اساس پروژه در قسمت لیست چک های صادره تعاونی مسکن در منوی گزارشات مالی :

اگر بخواهید لیست چک های صادره مربوط به یک پروژه را مشاهده نمایید کافیست تا در فرم مربوطه که تصویر آن را در زیر مشاهده می کنید گزینه گروه/پروژه را فعال کرده و پروژه یا پروژه های مورد نظر خود را از لیست پایین آن انتخاب نمایید. اکنون با کلیک بر روی گزینه چاپ لیست چک های مربوط به پروژه یا پروژه های انتخاب شده تعاونی مسکن را مشاهده خواهید کرد.

فرم گزارش لیست چک های صادره تعاونی مسکن

توجه : همین قابلیت در فرم های مربوط به گزارش صورت چک های صادره و صورت چک های صادره پاس شده نیز اعمال شده است.

۲) اضافه شدن گزینه فیلترسازی بر اساس پروژه در قسمت لیست چک های وارده تعاونی مسکن در منوی گزارشات مالی :

با استفاده از این قابلیت شما می توانید لیست چک های وارده تعاونی مسکن خود که مربوط به پروژه خاصی هستند را استخراج نمایید. برای انجام این کار همانند فرم گزارش لیست چک های صادره تعاونی عمل می کنید. کافیست در فرم مربوطه گزینه مربوط به پروژه را فعال کرده و پروژه یا پروژه های مورد نظر خود را از لیست پایینی انتخاب کنید. اکنون با کلیک بر روی گزینه چاپ، لیست چک های وارده مربوط به پروژه های انتخاب شده را مشاهده خواهید کرد. تصویر فرم جدید این گزارش را می توانید در زیر مشاهده کنید :

فرم مربوط به گزارش لیست چک های وارده در نسخه جدید نرم افزار تعاونی مسکن

توجه : همین قابلیت در فرم های مربوط به گزارش صورت چک های وارده، صورت چک های وارده وصول شده و صورت چک های وارده برگشتی نیز اعمال شده است.

۳) اضافه شدن قابلیت فیلترسازی در گزارش ریز مبالغ واریزی اعضا :

در فرم جدید این گزارش می توانید ریز مبالغ واریزی اعضای یک پروژه خاص، محدوده کد مالی (کد تفصیلی) خاص، یک کد مالی خاص، نام و نام خانوادگی و … و نیز نوع مبالغ واریزی و معین های خاص را فیلتر و استخراج نمایید. تصویر فرم جدید گزارش ریز مبالغ واریزی را می توانید در زیر مشاهده کنید :

تصویر مربوط به فرم ریز مبالغ واریزی اعضا در نسخه جدید نرم افزار تعاونی مسکن

نمونه گزارش چاپی مربوط به گزارش ریز مبالغ واریزی اعضا را نیز می توانید در عکس زیر مشاهده کنید :

نمونه گزارش ریز مبالغ واریزی اعضا در نسخه جدید نرم افزار تعاونی مسکن

 

جهت دریافت نسخه جدید نرم افزار تعاونی مسکن لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

۰۴۱۵۲۲۲۳۱۸۸  **  ۰۴۱۵۲۲۲۵۷۲۵  **  ۰۹۳۹۲۳۷۰۱۷۰

منتظر تماس شما هستیم.

توجه : چنانچه با نرم افزار تعاونی مسکن آشنایی ندارید می توانید قابلیت ها و امکانات این نرم افزار را در این قسمت مطالعه نمایید و نسخه آزمایشی کاملا رایگان و قابل نصب بر روی کامپیوتر خودتان دریافت نمایید.

www.pooya24.com