خانه / محصولات / سامانه ارسال و دریافت پیامک

سامانه ارسال و دریافت پیامک

یکی از روش های کم هزینه جهت ارتباط با اعضای تعاونی، استفاده از سامانه ارسال و دریافت پیامک می باشد. با استفاده از این سامانه شما هم می توانید اطلاع رسانی های خود را انجام دهید و هم این که این سامانه به صورت هوشمند می تواند درخواست های اعضا از قبیل میزان واریزی، رتبه و … را پاسخ دهد و نیازی نیست شما وقت خود را جهت این گونه سوالات هدر دهید.
یک مثال واقعی
فرض کنید تعداد اعضای تعاونی شما ۳۰۰ نفر است و می خواهید آنها را برای جلسه مجمع عمومی سالیانه دعوت کنید. اگر بخواهید با هر یک از اعضا تماس تلفنی بگیرید و با هر نفر فقط یک دقیقه مکالمه کنید معادل ۳۰۰ دقیقه (۵ ساعت) خواهد شد. ولی همین کار را با استفاده از سامانه پیامک اگر انجام دهید، کمتر از ۴۰ ثانیه طول خواهد کشید.

۱۸۰۰۰ ثانیه = ۴۰ ثانیه؟؟؟!!!!!

با استفاده از این سامانه خواهید توانست به همه اعضا، حتی آن هایی که پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند نیز پیامک ارسال کنید.
ارائه گزارش تحویل بعد از ارسال پیامک، یکی دیگر از قابلیت های این سامانه می باشد.
اشتراک یک ساله خط اختصاصی ۱۴ رقمی (۱۰۰۰) + ۳۵۰۰۰ ریال شارژ اولیه بر روی این سامانه به شما تحویل خواهد شد.
از مزایای دیگر این سامانه این است که شما می توانید به اعضایی که کمتر از یک مبلغ مشخصی واریز کرده اند پیامک ارسال کنید و از آنها بخواهید تا کسری واریزی خود را جبران کنند.

به اطلاع مشتریان عزیزی که از سامانه ارسال و دریافت پیامک شرکت راه حل‌های پویا استفاده می‌کنند می‌رساند، نسخه جدید این سامانه هم اکنون آماده تحویل شده و از همین قسمت می‌توانید آن را دانلود کرده و سامانه پیامک خود را به رایگان به روز رسانی نمایید. نحوه به روز رسانی در پایین همین صفحه توضیح داده شده است.

در زیر به قابلیت‌های جدید سامانه ارسال و دریافت پیامک اشاره شده است:

ارائه گزارش تحویل پیامک :
یکی از قابلیت‌هایی که در نسخه جدید اضافه شده است ارائه گزارش وضعیت پیامک ارسالی می‌باشد. شما می‌توانید بعد از ارسال پیامک وضعیت آن را مشاهده نمایید. به عنوان مثال می‌توانید لیست پیامک‌های تحویل داده شده را استخراج نمایید. همچنین می‌توانید لیست پیامک‌هایی را که به گوشی مخاطبان نرسیده است یعنی Delivered نشده است را نیز استخراج نمایید.

افزایش سرعت ارسال پیامک :
در نسخه جدید سامانه پیامک با توجه به استفاده از تکنولوژی‌های جدید سرعت ارسال پیامک‌ها افزایش یافته است و کارایی نرم‌افزار بهبود یافته است.

امکان متوقف کردن سرویس :
در نسخه جدید سامانه شما می‌توانید بدون این که سرویس ارسال و دریافت را ببندید عملکرد آن را متوقف نمایید و دوباره در زمان دلخواه راه‌اندازی نمایید.

بهبود محیط کاربری :
در نسخه جدید سامانه محیط نرم افزار نیز تغییراتی یافته تا کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند. یکی از این قابلیت‌ها، امکان جستجو در لیست‌های موجود در نرم افزار می‌باشد. شما می توانید با کلیک بر روی لیست‌ها و فشردن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F در لیست به جستجو بپردازید.

نحوه به روز رسانی سامانه ارسال و دریافت پیامک

۱- ابتدا فایل TMaskanSMS.zip را از این قسمت دانلود نمایید.

۲- با استفاده از نرم افزار WinRAR فایل مذکور را از حالت فشرده خارج کرده و تمامی فایل‌ها و پوشه‌های موجود در آن را در مسیر نصب سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه کپی نمایید.

** چنانچه سیستم پیغامی مبنی بر جایگزین کردن (Replace) فایل‌ها را داد آن را تایید کنید.

۳- ابتدا فایل SMSService.exe را اجرا نمایید و بعد می توانید SMS.UI.exe را نیز اجرا کنید.

توجه : چنانچه برنامه سرویس پیامک اجرا نشد بایستی این فایل را دانلود کرده و نصب نمایید.

چنانچه در حین نصب با مشکل مواجه شدید با ما تماس بگیرید

تلفن دفتر مرکزی : ۵۲۲۲۳۱۸۸ ۰۴۱

تلفن تهران : ۶۶۵۳۴۵۸۷ ۰۲۱

 

درباره‌ی احمد غفاری

مدیر عامل و بنیان گذار راه حل های پویا هستم، خوشحالم که در کنار یک تیم خوب، برای پیشبرد اهداف مشترکمون فعالیت می کنیم. بزرگترین هدف مشترک ما آسان کردن کارها و جلب رضایت مشتریانمان است. یا حق

همچنین ببینید

نرم افزار تعاونی مسکن مهر ویژه کلیه تعاونی ها

برخی از قابلیت های نرم افزار تعاونی مسکن مهر عبارتند از : محاسبه امتیاز و رتبه اعضای تعاونی مسکن به تفکیک پروژه ها بر اساس استاندارد وزارت تعاون کشور، برآورد هزینه های انجام شده برای هر پروژه، مدیریت چکهای تعاونی، تهیه تمامی گزارشات استاندارد حسابداری، محاسبه جریمه و پاداش ریالی اعضای تعاونی و ...

نسخه رایگان نرم افزار تعاونی مسکن را دریافت کنید.
ارسال از طریق ایمیل و پست پیشتاز (تحویل 48 ساعته)
ما هم از ایمیل های مزاحم خوشمان نمی آید، قول می دهیم اطلاعات شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد.
هزینه ارسال پستی بر عهده ما می باشد.
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :
آدرس ایمیل :
دانلود درختواره استاندارد حسابداری
لطفا نام ، نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد نمایید
نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
ما هم از ایمیل های مزاحم خوشمان نمی آید، قول می دهیم اطلاعات شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد.
جشنواره فروش نوروزی سال 1398
بیش از 50% تخفیف واقعی
ما هم از ایمیل های مزاحم خوشمان نمی آید، قول می دهیم اطلاعات شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد.
فقط تا 29 اسفند 1398
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :
آدرس ایمیل :