خانه / سوالات متداول

سوالات متداول

ما نیز می دانیم که انتخاب و خرید نرم افزار کاری است حساس و البته مشکل. در این بخش عمده سوالاتی که ممکن است به ذهن خریداران نرم افزار برسد را نوشته و پاسخ آنها را نیز نوشته ایم تا بتوانیم کار را برای شما آسان تر کنیم.

سوال ۱) آیا نرم افزار شما نسخه آزمایشی دارد؟
بلی، خوشبختانه نرم افزار ما و علی الخصوص نرم افزار تعاونی مسکن دارای نسخه آزمایشی قابل نصب می باشد و شما می توانید آن را بر روی سیستم خود نصب و راه اندازی نمایید. حتی اگر شما بخواهید نرم افزار را بدون دیدن نسخه دمو خرید کنید، ما پیشنهاد می کنیم که اول نسخه دمو را ببینید و بعد از این که مطمئن شدید نرم افزار ما جوابگوی کارتان است، آن را خریداری کنید.

سوال ۲) چگونه باید نسخه آزمایشی نرم افزار را دریافت کنم؟
فقط کافیست در این صفحه فرم مربوطه را در کمتر از ۱۰ ثانیه تکمیل و برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در اولین روز کاری با شما تماس خواهند گرفت و نسخه آزمایشی نرم افزار را به همراه کاتالوگ و نمونه گزارشات در اختیار شما قرار خواهند داد.

سوال ۳) برای دریافت نسخه آزمایشی باید پول پرداخت کنم؟
خیر، نسخه آزمایشی به همراه کاتالوگ و نمونه گزارشات نرم افزار به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. خلاصه کلام این که تا زمانی که شما از عملکرد نرم افزار اطمینان حاصل نکرده باشید و قصد خرید نهایی آن را نداشته باشید، هیچ هزینه ای متوجه شما نخواهد شد.

سوال ۴) از کجا مطمئن شوم که نسخه اصلی نرم افزار همانند نسخه آزمایشی می باشد؟
با توجه به این که نرم افزارهای ما به صورت هفتگی یا ماهانه به روز می شود و قابلیت های جدیدی به درخواست مشتریان به آن اضافه می شود، این اطمینان را به شما می دهیم که قابلیت های نسخه اصلی بیشتر از نسخه آزمایشی است که کمتر نیست. حتی ما برای اطمینان کامل شما ۳۷ روز گارانتی بازگشت وجه نیز در نظر گرفته ایم که چنانچه نرم افزار دارای مشکلی باشد تمامی مبلغ نرم افزار را به شما عودت دهیم.

سوال ۵) گارانتی بازگشت پول چگونه است؟ آیا واقعیست؟
متاسفانه اعتبار کلمه گارانتی در ایران خیلی به چشم نمی آید و اغلب ما آن را فقط به عنوان یک شعار تبلیغاتی می دانیم. ولی ما این اطمینان را به شما می دهیم چنانچه نرم افزار با تبلیغات و قابلیتهایی که قبل از خرید برای شما گفته شده است، مغایر باشد تمامی مبلغ آن را بدون چون و چرا به شما عودت دهیم.

سوال ۶) پشتیبانی نرم افزار چگونه است؟
پشتیبانی اولیه نرم افزار بعد از خرید به مدت ۷ ماه به صورت رایگان ارائه خواهد شد. بعد از ۷ ماه شما می توانید مدت پشتیبانی را تمدید نمایید.

سوال ۷) خدمات پشتیبانی شامل چه آیتم هایی است؟
خدمات پشتیبانی شامل رفع خطاهای احتمالی نرم افزار، به روز رسانی نسخه نرم افزار شما همراه با قابلیت های اضافه شده به آن، راهنمایی در خصوص عملکرد سیستم، نصب و راه اندازی نرم افزار و …

سوال ۸) مدت پاسخگویی به سوالات یا درخواست پشتیبانی چقدر است؟
سوالات تلفنی همان لحظه توسط کارشناسان پاسخ داده می شود و در صورت نیاز به اتصال به سیستم شما از طریق اینترنت، در صورتی که بستر فراهم باشد، همان لحظه انجام خواهد شد. درخواستهایی که جهت افزودن امکانات جدید به سیستم باشد یا نیاز به بررسی دقیق داشته باشد، ۲۴ الی ۷۲ ساعت زمان خواهد برد.

سوال ۹) پشتیبانی از چه روشی انجام می شود؟
اغلب پشتیبانی های ما از طریق اینترنت و با استفاده از نرم افزار TeamViewer، یا به صورت تلفنی و یا از طریق ایمیل صورت می گیرد که با توجه به شرایط شما، بهترین گزینه اجرا خواهد شد.

سوال ۱۰) چگونه می توانم از خدمات پشتیبانی شما مطمئن شوم؟
شما می توانید لیست تاییدیه ها و نظرات برخی از مشتریان ما را در این قسمت مشاهده کنید. در صورتی که بخواهید با مشتریان صحبت کنید می توانید به صفحه لیست مشتریان مراجعه کرده و بعد از یافتن شماره تماس، با ایشان تماس گرفته و در مورد نحوه ارائه خدمات پشتیبانی ما پرس و جو نمایید.

چنانچه سوالی به ذهنتان رسیده که در بین سوالات بالا نیست، می توانید از طریق فرم زیر برای ما ارسال فرمایید تا ما پاسخ شما را ارسال کنیم و نیز به سوالات بالا اضافه کنیم.

[ufbl form_id=”3″]

نسخه رایگان نرم افزار تعاونی مسکن را دریافت کنید.
ارسال از طریق ایمیل و پست پیشتاز (تحویل 48 ساعته)
ما هم از ایمیل های مزاحم خوشمان نمی آید، قول می دهیم اطلاعات شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد.
هزینه ارسال پستی بر عهده ما می باشد.
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :
آدرس ایمیل :
دانلود درختواره استاندارد حسابداری
لطفا نام ، نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد نمایید
نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
ما هم از ایمیل های مزاحم خوشمان نمی آید، قول می دهیم اطلاعات شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد.
جشنواره فروش نوروزی سال 1398
بیش از 50% تخفیف واقعی
ما هم از ایمیل های مزاحم خوشمان نمی آید، قول می دهیم اطلاعات شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد.
فقط تا 29 اسفند 1398
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :
آدرس ایمیل :