خانه / محصولات / نرم افزار کلینیک

نرم افزار کلینیک

چرا از نرم افزار کلینیک استفاده کنیم؟

یکی از مشکلات مراکز درمانی و بالاخص درمانگاه ها، مدیریت و کنترل دقیق و سریع واحد پذیرش می باشد. همان طور که می دانید واحد پذیرش به عنوان قلب درمانگاه شما فعالیت می کند. چنانچه واحد پذیرش سریع و دقیق عمل نکند از طرفی مراجعین و بیماران ناراضی خواهند بود و ممکن است اولین حضورشان تبدیل به آخرین حضورشان شود. هم پزشکان از درمانگاه شما ناراضی خواهند بود و ممکن است دیگر نخواهند با شما همکاری کنند و در نهایت این شما هستید که به عنوان مدیر کلینیک متوجه ضرر و زیان هنگفت خواهید شد.

آیا می دانید روزانه چند نفر به درمانگاه شما مراجعه می کنند؟ یا این که چند بیمار با دفترچه بیمه ویزیت شده و چند نفر با تعرفه آزاد می باشد؟

آیا می دانید تعداد دقیق ویزیت پزشکان در تاریخ های مختلف چقدر است؟ و صدها سوال دیگر است که جواب خیلی از آنها واقعا مشکل است. چاره کار چیست؟

ما روشی را برای شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید تمامی کارهای بالا را در کمتر از چند دقیقه انجام دهید. روش پیشنهادی ما استفاده از نرم افزار کلینیک می باشد.
نرم افزار انتخابی شما بایستی این قابلیتها را داشته باشد که :
۱) بتوانید کنترل دقیقی بر پذیرش داشته باشید.
۲) سرعت پذیرش بیماران را افزایش دهد.
۳) انواع گزارشات مدیریتی، نموداری و آماری را برای شما استخراج کند
۴) توانایی تولید فایل های استاندارد بیمه های مختلف را داشته باشد.
۵) بتوانید کنترل و نظارت دقیق به عملکرد سایر کاربران داشته باشید.
۶) و مهم ترین بخش یک نرم افزار خوب، دارا بودن پشتیبانی قوی می باشد.
ما در نرم افزار مدیریت کلینیک پویا که یکی از محصولات خوب و پرطرفدار راه حل های پویا می باشد، تمامی این قابلیت ها را گنجانده ایم. اگر شما امکانی را خواستید که در نسخه فعلی نرم افزار ما موجود نیست، می توانید آن را به واحد فنی شرکت اعلام کنید تا امکان مورد نظر با سلیقه خودتان طراحی شود و از آن استفاده کنید.

درباره ی احمد غفاری

مدیر عامل و بنیان گذار راه حل های پویا هستم، خوشحالم که در کنار یک تیم خوب، برای پیشبرد اهداف مشترکمون فعالیت می کنیم. بزرگترین هدف مشترک ما آسان کردن کارها و جلب رضایت مشتریانمان است. یا حق

مطلب پیشنهادی

وب سایت تعاونی مسکن

با توجه به تجربه همکاری حدودا ده ساله ای که با تعاونی‌های مسکن و مدیران عامل و هیئت مدیره آنها داشته‌ام به عینه دیده‌ام که محبوب ترین و موفق‌ترین مدیران و هیئت مدیره‌ها آنهایی بوده اند که اعضای تعاونی را از روند پیشرفت پروژه مطلع ساخته‌اند. خیلی از مواقع پیش آمده که پیشرفت پروژه بسیار کند بوده ولی اطلاع رسانی مدیران باعث شده که اعضا به جای اعتراض و شکایت از مدیران، حاضر شده‌اند تا همکاری بیشتری با ایشان داشته باشند که مشکل تعاونی رفع شود. یکی از روش‌هایی که می‌توان برای اطلاع‌رسانی روند پیشرفت پروژه استفاده کرد، وب سایت ویژه تعاونی مسکن است. در ادامه متن روش‌های مختلف اطلاع رسانی را بررسی می‌کنیم.

نسخه رایگان نرم افزار تعاونی مسکن را دریافت کنید.
ارسال از طریق ایمیل و پست پیشتاز (تحویل 48 ساعته)
ما هم از ایمیل های مزاحم خوشمان نمی آید، قول می دهیم اطلاعات شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد.
هزینه ارسال پستی بر عهده ما می باشد.
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :
آدرس ایمیل :
دانلود درختواره استاندارد حسابداری
لطفا نام ، نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد نمایید
نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
ما هم از ایمیل های مزاحم خوشمان نمی آید، قول می دهیم اطلاعات شما در هیچ جایی منتشر نخواهد شد.