افزایش مدت گارانتی بازگشت وجه

مدت گارانتی بازگشت وجه

به اطلاع می رساند گارانتی بازگشت وجه نرم افزار تعاونی مسکن از ۳۷ روز به ۶۰ روز افزایش یافت.

افزایش مدت گارانتی بازگشت وجه از 37 به 60 روز

چرا گارانتی بازگشت وجه را قرار داده ایم؟

هیچ کس دوست ندارد که کالا یا محصولی به وی تحمیل شود. فروش نرم افزار در راه حل های پویا فقط زمانی اتفاق می افتد که خیال مشتری از همه جهات راحت باشد و با تمایل صد در صدی اقدام به خرید نرم افزار نماید. ما خودمان را جای شما می گذاریم و می دانیم که انتخاب و خرید نرم افزار کار آسانی نیست، از این رو این گارانتی را قرار داده ایم تا با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

هیچ ریسکی برای شما نمی گذاریم

روال کلی فروش نرم افزار در راه حل های پویا به این صورت است که ابتدا مشتریان از طریق فرم درخواست دمو یا تماس تلفنی، درخواست دموی خود را برای ما ارسال میکنند و بعد از انجام هماهنگی های لازم، نسخه آزمایشی نرم افزار به همراه کاتالوگ و نمونه گزارشات به صورت کاملا رایگان و از طریق پست پیشتاز یا ایمیل به مشتری ارسال می شود. بعد از دریافت بسته توسط مشتری، ما نرم افزار را از طریق TeamViewer بر روی سیستم مشتری نصب و راه اندازی می کنیم.

NoRisk

راهنمای استفاده از نرم افزار نیز به دسکتاپ مشتری اضافه می شود ولی در صورت نیاز روش استفاده از نرم افزار به مشتری آموزش داده می شود. بعد از آن مشتری با نسخه آزمایشی نرم افزار تعاونی مسکن کار می کند و زمانی که از عملکرد نرم افزار مطمئن شد، با شرکت تماس گرفته و درخواست پیش فاکتور می کند.

ما در زمان فروش نرم افزار، ۶۰ روز گارانتی بازگشت پول نیز برای مشتری در نظر می گیریم تا با خیال آسوده خرید خود را تکمیل نماید.